Uitslagen open









Midzomeravond toernooi 16-06-2017
deelnemende teams 28 / 4 voorgeloot

1e Pl  G v Koppenhagen – K Hoogerheide  4 + 38
2e Pl  Edwin Segers – Cees Hoogerheide  4 + 24
3e Pl  Thom Stephanus – Frederik Dingler  4 + 23
4e Pl  Pricilla Versluis – Arnold Steiger  3 + 26
5e Pl  Sam Hoogerheide – Elior v Klaveren  3 + 25
6e Pl  Henri Brassens – Rob Blokpool  3 + 23
7e Pl  Richard Versluis – Tim Gijsbertsen  3 + 20


UItslag Bloemen toernooi 2017


Uitslag Lente toernooi 2017 001[1884]


Haags Winterkampioenschap 2017 Tripletten

A Poule:
1e plaats Italo Pialorsi – Elior van Klaveren – Kees Koogie.
2e plaats Janneke Gravestein – Hilbrand Meijer – Piet van der Brugge.
Gedeelde 3e- 4e plaats Raymond Tonen – Tim Tonen – Jelle Venema /
Johan Qualm- Louis Batens – Johan Meijer .

B Poule:
1e plaats Cees Henze – Joey Dijkstra – Dody Henze.
2e plaats Riet Bunnink – Koos Bunnik – Cor van Dijk


uitslag-pepernoten-toernooi-2016-001


uitslag-ladies-day-2016-4-partijen


uitslag-ladies-day-2016-3-partijen


uitslag-herfst-toernooi-2016-001


OPEN MIDZOMERAVOND TOERNOOI  vrijdagavond 17 juni 2016

Aantal deelnemende teams: 25
Begintijd was 19.30 uur en eindtijd: 24.15 uur

Er werden 4 partijen voorgeloot gespeeld en we speelden 45 minuten per partij +2 extra werpronden en indien er dan nog sprake was van gelijk spel, nog één mêne extra.

1e Kevin Hoogerheide – Kees Koogje  RPC ABA  4 + 49
2e Marcel van Nieuwenhuizen – Johan Mol  L’Esprit/MIDI  4 + 39
3e Nel Steijn – Rob Meere  DGW  3 + 24
4e Thom Stephanus – Jaap Spaans  DGW  3 + 16
5e Dick van Rijn – Louis Batens  DGW  3 + 9


OPEN OOIEVAARSTOERNOOI  zaterdag 28 mei 2016
Aantal deelnemende teams: 16
2 voorgeloot en afval

A-poule:
1e Italo Pialorsi – Adil Boudaif  DGW
2e Piet van der Brugge – Janneke Gravenstein   Folâtre

A-complementaire:

1e Arnold Steiger – Tom van Maanen  MIDI
2e Bob Kool – John Louwerens  DGW

B-poule:
1e Frans Velthuis – Gertjan Termoshuizen  Folâtre
2e Tinie Blom – Nel Steijn  DGW

B-complementaire:
1e Ferry Rikkers – Desiree Rikkers  De Boulende Stier/ABA
2e Gerda Weeber – Ben de Groot   DGW


OPEN HAAGS BLOEMENTOERNOOI  zondag 17 april 2016
2 Voorronden waarna A- en B-poule
Aantal deelnemende teams: 28

A-poule:
1e Elior van Klaveren – Kees Koogje – Edwin Segers (ABA)
2e Ricardo Saarloos – Marco Wouters – Edie Hollestelle (Petangeske/Middelburg)
3e Simon Vogelaar – Sjaak Spruijt – Johan Mol (ABA/Les Cailloux/MIDI)
4e Bob Kool – Adil Boudaif – John Louwerens (De Goede Worp)

A-complementair:
1e Sander Beukers – Tim Gijsbertsen – Paul Koogje (MIDI/ABA/MIDI)
2e Dick van Rijn – Piet Hoos – Bob Hoos (DGW/JBC Vlaardingen)

B-poule (3 voorgeloot):
1e Cees Henze – Dody Henze – Joey Dijkstra (Grand Cru’82)  3 +16
2e Charles  Gelijn – Johannes Denekamp – Tom v/d Voort (PV Tilburg)  3 +14
3e Elly Roozenburg – Rita den Hartog – Mart Roozenburg (Grand Cru’82)  2 +18
4e G. v.Koppenhagen – K. Hoogerheide Y. Baks (MIDI/ABA/Jeu de Bommel)  2 +10

Alle deelnemers konden een bloeiend plantje meenemen.


OPEN LENTE TOERNOOI  zondag 13 maart 2016
Aantal deelnemende teams 32

Uitslag:

1e Arnold Steiger – Italo Pialorsi – Kees Koogje (MIX)  5 + 47
2e Louis van der Horst – Chris Hokken – Marco Kok (L’Esprit)  5 + 39
3e Sjaak Spruijt – Marcel Stok – Marcel van Nieuwenhuizen (MIX)  5 + 36
4e Patricia Aschman – Rita Baljet – Marco Baas (JBC Vlaardingen)  4 + 38
5e Patrick v/d Schief – Rumolo v. Stockum – Teake v. Bilzem (MIX)  4 + 32
5e Jeffrey van Loon – Jean Michael Lobo – Richard Nijs (MIX)  4 + 32
7e Charles Gelijn – Michael Pistorius – Milan Saunier (MIX)  4 + 15


OPEN HAAGS WINTERKAMPIOENSCHAP  Zondag 31 januari 2016
3 voorronden & poules
Aantal deelnemende teams: 31

A-poule:
1e Raymond Tonen – Tim van Drunen – Jelle Venema (PUK-Haarlem)
2e Marco Zijderveld – Kees Koogje – Brian Kroon (MIX)
3e Jac. Schillemans – Karin Schillemans – Conny Smithuis (MIX)
4e Arnold Steiger – Kevin Hoogerheide – Adil Boudaif (MIDI / ABA / DGW)

A-complementair:
1e René Tetteroo – Osman Douani – Ali Douane (P.T.V.)
2e Max Tophoven – Teus v/d Tonnekreek – Eric v/d Sluys (De Meteoor/LBF/L’Mille111)

B-poule:
1e Iwan Gard – Milo de Boer – Marcel Jonker (Atlantic / Purmer boules)
2e Thom Dessing – Peter Johan Ugen – Riet Vermeulen (JBV Gouda)

B-complementair:
1e Bob Kool – Lenie Gelauf – Rob Meere (De Goede Worp)
2e Henri Brassers – Rob Blokpoel – Sam Hoogerheide (ABA Rijswijk)


OPEN 12 UURS TOERNOOI  Zaterdag 9 januari 2016
Tripletten (8 voorgeloot)
Aantal deelnemende teams: 11

Uitslag:
1e Jac. Schillemans – Roy Hulskamp – Harry van Bennekom (MIX)  8 +56
2e Teus v/d Tonnekreek – P. Schouten – T. van Oijen (Les Boules Fleuris)  6 +42
3e Johan Qualm – Johan Meijer – Louis Batens (De Goede Worp)  6 +39
4Marco Kok – Alexander Krüsemann – Dennis Fluit (L’Esprit)  6 +35
4e Iwan Gard – M. de Boer – M. Jonker (Atlantic Boules)  6 +35