Uitslagen intern












Uitslag DGW-sextettentoernooi 3 juni 2017 (ZieZoZomer)

1e pl.   Team 3  Bob, John L, Atie en Hans M, Rob, Nel S, Jaap.
2e pl.   Team 2  Renate, Roy, Emiel, Johan M, Johan Q, Joke B.
3e pl.   Team 1  Ingrid, Ronald, Gerda W, Alex, Ben, Joke de G.
4e pl.   Team 6  Nel B. Mary, Nel W, Jetty, Frida, Tiny.
5e pl.   Team 4  Bert, Lenie, Jeannet, Ans, Tom, Dick.
6e pl.   Team 5  Peter, Chris, Gerda S, Marieke, Paulo, Sophie, Anna, Kiek.


Uitslag Konings toernooi 2017 3 partijen

UItslag Konings toernooi 5 partijen


Uitslag stamppot toernooi 2017 -5 x
Uitslag stamppot toernooi 2017 -3x


uitslag-nieuwjaars-toernooi-2017-001


uitslag-kerst-toernooi-2016-5xuitslag-kerst-toernooi-2016-2x-001


uitslag-vis-toernooi-2016-4-partijen
uitslag-vis-toernooi-2016-2-partijen-001


uitslag-zotten-2016-001
uitslag-wijnkaas-2016-001


uitslag-job-santema-toernooi-2016-001


uitslag-55-toernooi-2016


DGW KLAVERJAS/BOULEN TOERNOOI  Zondag 4 september 2016
Aantal deelnemende teams: 8
QUARTETTEN

Uitslag:

1e Kees Wittekoek – John Louwerens – Cor Keus – Rob Meere  6 WP – 9956 P
2e Gerda Weeber – Jeannet Meijer – Joke de Groot – Ben de Groot  3 WP – 9783 P
3e Carel Weeber – Johan Qualm – Louis Batens – Johan Meijer  6 WP = 9678 P


DGW TRIPLETTEN KAMPIOENSCHAP  Zondag 28 augustus 2016
Aantal deelnemende teams: 8
7 voorgeloot

Uitslag  Hoofdtoernooi:
1e Johan Qualm – Louis Batens – Johan Meijer  Kampioensteam
2e Rob Meere – Nel Steijn – Jaap Spaans
3e Italo Pialorsi – John Louwerens – Bob Kool


DGW BARBECUE – TOERNOOI  Zaterdag 13 augustus 2016
Aantal deelnemende teams:
5 partijen: 13 teams
3 partijen: 15 teams

Prijswinnaars 5 partijen:
1e Bob Kool – John Louwerens  5 + 33
2e Italo Pialorsi – Louis Batens  5 + 23
3e Ben de Groot – Ronald Goulooze  4 + 24
4e Ingrid Goulooze – Gerda Weeber  4 + 11

Prijswinnaars 3 partijen:
1e Tilly Haegens – Johan Meijer  3 + 27
2e Ruurt Krooshof – Paula Roose  3 + 24
3e Stans de Jong – Giny Bosman   3 + 22
4e Lies Batens – Joke van Kampen  2 + 16
5e Annemarie Jongeneel – Mary Bentzon  2 + 9


DGW DOUBLETTENCOMPETITIE  Zondag 24 juli 2016
Aantal deelnemende teams: 16

Prijswinnaars A-Poule:

1e Ronald Goulooze – Ben de Groot kampioen 2016
2e Roy Oosthoek – Emiel Oosthoek
3e Louis Batens – Johan Qualm
4e Ingrid Goulooze – Gerda Weeber

Prijswinnaars B-Poule:

1Arie Plugge – Jeroen van Rijn
2e Cor Versluis – Wil Versluis


DGW QUATORZE JUILLET TOERNOOI  Zondag 10 juli 2016
Doubletten
Aantal deelnemende teams: 22

Uitslag:
1 Johan Meijer – Jeannet Meijer  3 + 32
2 Dick van Rijn – Alex van der Staaij  3 + 22
3 Nel Steijn – Hanny Schreuder  3 + 17
4 Joke Engels – Sophie Elgershuizen  2 + 21
5 Cor Versluis – Wil Versluis  2 + 20
6 Tinie Blom – Joke Bennink  2 + 9
7 Gonny Beekink – Bep Wezenberg  2 + 7
8 Ruurt Krooshof – Paula Roose  2 + 6
9 Italo Pialorsi – An de Brabander  2 + 2


DGW FAMILIEDAG TOERNOOI
Op zaterdag 25 juni 2016 vond ons jaarlijkse familiedagtoernooi plaats.
We konden 30 doubletten teams formeren. Gedurende de dag werden 4 voorgelote partijen gespeeld. Het weer was redelijk; het was de hele dag droog, al had het – voor het mooie – wel een graadje warmer mogen zijn.

Prijswinnaars van deze dag:

5 teams kwamen uiteindelijk van het speelterrein met 4 gewonnen partijen  en dat waren:

Eerste prijs:
Paula Roose, met haar broer Herman  4 + 37
Zij mochten de wisseltrofee mee naar huis nemen dit jaar!

Gedeelde tweede plaats was voor:
John Louwerens, met Kees van Altena  4 +30
Fred van Dijk Jr. en zijn zoon Maarten  4 +30

Vierde prijs:
Janneke Verschelling, met haar schoonzoon Marco  4 + 22

Vijfde prijs:
Jeroen Goulooze met Jordi  4 + 17

Eervolle vermeldingen:

Fred van Dijk Sr. en Oddy  3 + 22
Ben de Groot en Roy  3 + 17
Jaap Spaans / Irina Spaans  3 + 16
Thom Stephanus / Barbara  2 + 6
Tiny Misdorp en Guido  3 + 14
Paula Welner en An van Bergen  3 + 10
Lenie Gelauf en Peter  3 + 3
Ruurt Krooshof en Gerda Schwarz  2 + 11
Nina en Denise  2 + 10
Louis Batens en Alma  2 – 1
Ronald Goulooze en Bart  2 – 8
Ingrid Goulooze en Stephanie  2 – 10
Wim Hoogenraad en Skip  2 – 15
Fried Misdorp en Mees  1 – 8
Galo en Linda  1 – 10
Dennis de Groot en Mirella Kroes  1 – 12
Anita Goulooze en Miranda  1 – 12
Jannie Hoogenraad en Wolf  1 – 15
Hans van der Horst en Marcella  1 – 15
Henk Welner en Tine Louwerens  1 – 18
Bob Koop en Tara  1 – 18
Lianne en Inge  0 – 21
Jeroen van Rijn en Jayden  0 – 24
Joke van Kampen en Jopie van Altena  0 – 24
Jim en Jeroen  0 – 34


DGW ZIE – ZO – ZOMER TOERNOOI  Zondag 5 juni 2016
Sextetten (5 voorgeloot)
Aantal deelnemende teams: 7

Prijswinnende teams:

Eerste:
Nel Steijn – Bob Kool – John Louwerens – Alex van der Staaij – Joke Bennink – Frederik Dingler  25,075

Tweede:
Johan Meijer – Johan Qualm – Carel Weeber – Louis Batens – Emiel Oosthoek – Roy Oosthoek  25,059

Derde:
Jaap Spaans – Ronald Goulooze – Jeroen van Rijn – Richard Versluis – Dick van Rijn – Bert Graaf  23,079


Op zaterdag 4 juni 2016 werd om het Haaglanden Kampioenschap Jeu de Boules van de Haagse Bond van Amateurtuindersverenigingen gestreden bij de Jeu de Boules Club “De Goede Worp”, aan de Hengelolaan 1061 te Den Haag.

Er waren 25 gastteams aanwezig, aangevuld met 3 teams van DGW, zodat in totaal 28 teams in het strijdperk traden. Gedurende de dag werden drie partijen gespeeld, één in de ochtenduren en twee na de lunch.

De uitslag van dit bijzondere toernooi is als volgt:

4  Gastteams wonnen alle drie de partijen, dat waren:

Plaats Namen Plus-

punten

Tuinvereniging
1e de heren G. Bron en H van Reeuwijk 37 Madestein
2e de heren R. v/d Put en P. Stam 24 Madestein
3e de heer en mevrouw Henkes 15 Haagse Bond
4e de dames Hendriks en G. Stoop 13 De Uithof

De eerste drie teams werden gefêteerd met bekers en bloemen.

7 gastteams wonnen twee partijen, dat waren:

7e de dames L. Kok en K. Ceulemans 18 De Uithof
8e de heren J. Bool en R. de Wit 15 Eigen Arbeid
9e de heer en mevrouw Calia 12 Eigen Arbeid
10e Mevrouw L. Put en de heer Hoogenraad 11 Madestein
11e de heer en mevrouw Hoogenraad 4 Eigen Arbeid
12e de heer en mevrouw de Haan 2 Eigen Arbeid
13e de dames Broeders en Roos -2 Zonnegaarde

8 gastteams wonnen één partij en 5 gastteams wonnen helaas geen enkele partij.


DGW KONINGSTOERNOOI  Woensdag 27 april  2016
Doubletten (5 & 3 voorgeloot)
Aantal deelnemende teams: 5 partijen: 14; 3 partijen: 16

Uitslag 5 partijen:

1e Hilario Alonso – Alex van der Staaij  4 + 28
2e Bob Kool – John Louwerens  4 + 19
3e Johan Qualm – Richard Versluis  4 + 17
4e Louis Batens       – Johan Meijer  3 + 23

Uitslag 3 partijen:

1e Jetty Kleibergen – Nel Boersma  3 + 21
2e Gonny Beekink – Bep Wezenberg  3 + 20
3e Stans de Jong – Giny Bosman   3 + 8
4e Fred Blom – Hans van der Horst  2 + 12
5e Joke van Kampen – Henny Rebeld  2 + 1

Het was een gezellige, maar zeer koude, regenachtige (soms zelfs geen regen-, maar hagelbuien),  winderige dag, maar we konden gelukkig binnen spelen en het glaasje oranjebitter verwarmde eenieder en de oranje tompouce smaakte voortreffelijk.
Aan het einde van dit geslaagde “oranje toernooi”, kon iedereen een oranje-/ geelkleurig  plantje mee naar huis nemen.


 Tête à Tête KAMPIOENSCHAP  Zaterdag 19 maart 2016
Aantal deelnemers: Dames: 9, Heren: 17

5 Dames speelden, na 2 voorronden, in Poule A  (met een vrijloting)  tegen elkaar  en 4 dames speelden in Poule B tegen elkaar om de 1e en 2e plaats van dat poultje. De heren kwamen, na 2 voorronden, tegen elkaar uit in 3 poultjes van 6.

Prijswinnaars Dames:

Poule A:  poultje van 6, waarvan 1 vrijloting)

1e Joke Bennink  Kampioen 2016 !
2Lenie Gelauf

Poule B:  poultje van 4
1e Gerda Weeber
2e Jeannet Meijer

Prijswinnaars Heren: 3 poultjes van 6.

Poule A:
1e Remco van Rijn  Kampioen 2016 !
2e Johan Qualm
3e Johan Meijer

Poule B:

1e Jaap Spaans
2e Thom Stephanus

Poule C:

1e Roy Oosthoek
2e Dick van Rijn


DGW STAMPPOTTOERNOOI  zaterdag 13 februari 2016
Doubletten (5 & 3 voorgeloot)
Aantal deelnemende teams: 5 partijen: 14; 3 partijen: 22.

Uitslag 5 partijen:

1e Nel Steijn – Rob Meere  5 + 39
2e Bob Kool – Bert Graaf  4 + 33
3e Johan Qualm – Johan Meijer  4 + 32
4e Mostafa Belhaddad – Italo Pialorsi  4 + 26

Uitslag 3 partijen:

1e Stans de Jong – Johnny van Egmond  3 + 37
2e Frederik Dingler – Wim Cornelis  3 + 24
3e Diny Heijsteeg – Floor Heijsteeg  2 + 20
4e Fred van Dijk Sr. – Fred van Dijk Jr.  2 + 13
5e Greet Born – (Jan Born) John Bleijenberg  2 + 10
6e Annemiek Dijkhuizen – Sjaan Arkenbout  2 + 9
6e Nel Boersma – Cilia Kropff  2 + 9